Ponad 70 lat pasji ogrodniczej

Produkcja i sprzedaż roślin iglastych i liściastych

Nasza Oferta

Poznaj opinie naszych Klientów

Poznaj, co nasi klienci mają do powiedzenia o naszych produktach i usługach.

M

Mieczysław Gabryś

Rodzinna firma z wielopokoleniowym doświadczeniem. Fachowe porady dla każdego klienta. Duży wybór roślin , choć na nich się nie znam- jestem typową „osobą towarzyszącą” żonie - ogrodniczce .Proponuję zakupy połączyć z rodzinnym spacerem wśród roślin- powoli i z greckim spokojem, bo ruch w soboty duży. Ale czy jest coś lepszego niż spacer na świeżym powietrzu… Gorąco polecam .

J

Jan Kowalski

Ogólnie w porządku, chociaż przydałoby się więcej osób do obsługi, bo pomimo że panie bardzo się starają to wystarczy jeden ,,absorbujący" klient i robi się ,, zator". Dobrze by było zamieszczać również polskie nazwy roślin, bo to ułatwia orientację co do oferowanych roślin

L

Leszek Rymarczyk

Zaskoczył mnie duży wybór odmian - konkretnie jałowców. Rośliny ładne, zadbane, warte swojej ceny. Na miejscu są wózki na które można odkładać wybierane rośliny. Ścieżki szerokie iż można w miarę swobodnie nimi jeździć.

Dlaczego my?

Jesteśmy pasjonatami ogrodnictwa od kilku dziesięcioleci, i przez cały ten czas dążyliśmy do tego, aby dostarczać naszym klientom rośliny najwyższej jakości. W naszej szkółce oferujemy szeroki wybór roślin, które pomogą Ci stworzyć wymarzony ogród. Jeśli potrzebujesz fachowych porad lub rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów ogrodniczych, zawsze chętnie Ci pomożemy. Życzymy Ci mnóstwa relaksu i satysfakcji z czasu spędzanego w Twoim ogrodzie, na działce czy na balkonie. Twój spokój i zadowolenie są dla nas najważniejsze.

Profesjonalizm i wiedza

Wysoka jakość produktów i usług

Kliento-orientacja

Pasja do roślin i natury

Ekologiczne podejście

Innowacyjność